    Hikvision DS-2CD2347G2-LSU/SL2.8
    Turret, 4MP, 2.8mm, Gen 2, ColorVu
    MAY PROMO - 15% DISCOUNT
    Availability: 0 in stock
    Manufacturer: Hikvision
    SKU: H DS-2CD2347G2-LSU/SL2.8
    Features:
    • Clear imaging against strong backlight due to 130 dB WDR technology
    • Focus on human and vehicle targets classification based on deep learning
    • 24/7 colorful imaging
    • Active strobe ligt and audio alarm to warn intruders off
    • Provide real-time security via built-in two-way audio
    • Audio and alarm interface available
    • Water and dust resistant (IP67)
    • High quality imaging with 4MP resolution
    • Efficient H.265+ compression technology
    Features:
    • 24/7 colorful imaging
    Products specifications
    Unit of Measure EACH
    Type Turret
    Style ColorVu
    Color White
    Power 12VDC
    Power PoE
    Lens Size 2.8mm
    Customers who bought this item also bought
    Hikvision CB140PT
    White Conduit base for Dome Cameras
    16 Available
    DSC PG9303
    Door/Window, Surface Mount, PowerG, 915 MHz, Wireless
    510 Available
    DSC PG9307TR
    Recessed Contact, PowerG 915Mhz, Clear
    187 Available
    DSC PG9936
    Smoke/Heat Detector, PowerG 915Mhz
    Discontinued - Click Here For Possible Replacement
    0 Available
    System Sensor 2W-B