    Hikvision DS-2CD2387G2-LU2.8
    Turret, ColorVu, 8MP, 2.8mm, Day/Night
    MAY PROMO - 20% DISCOUNT
    Availability: 0 in stock
    Manufacturer: Hikvision
    SKU: H DS-2CD2387G2-LU2.8
    Features:
    • High quality imaging with 8MP resolution
    • Efficient H.265+ compression technology
    • Clear imaging against strong backlight due to 130 dB WDR technology
    • Built-in microphone for real-time audio security
    • Focus on human and vehicle tagets classification based on deep learning
    • Hik Vision White
    Features:
    • Hik Vision White
    Products specifications
    Unit of Measure EACH
    Type Turret
    Style ColorVu
    Resolution 8 MP
    Color White
    Power 12VDC
    Power PoE
    Lens Size 2.8mm